Gambar Pertunangan Yuna dan Adam Sinclair

Gambar Pertunangan Yuna Dan Adam Sinclair. Gambar sekitar pertunangan Yuna. Yuna merupakan salah seorang penyanyi yang kami minat. Dunia hiburan negara diserikan dengan berita gembira ini. Beliau sangat berbakat. Kami di Bicara.com ingin mengucapakan tahniah diatas berita gembira pertunangan Yuna bersama dengan Adam Sinclair.

Biodata Ringkas Yuna

Birth Name: Yunalis Mat Zara'ai
Nickname: Yuna
Height: 5' 7¼" (1.71 m)

Yunalis Mat Zara'ai was born on 14 November 1986 in Alor Setar, Kedah, Malaysia to parents from Perak. Her father, Dato' Mat Zara'ai is the current legal advisor of Pahang and her mother is a high school teacher.


Yuna attended SMK USJ 4 Subang Jaya, Selangor, where she completed her secondary education. Then, Yuna attended Universiti Teknologi MARA in Shah Alam, where she studied law at its Faculty of Law. In 2009, she graduated with a Bachelor of Legal Studies (Hons.) degree.

Gambar Pertunangan Yuna Dan Adam Sinclair





Tahniah Yuna...

0 comment... add one now